Betrek ons bij de toekomst van het centrum!

De horecabranche valt tot op heden in de toekomstplannen van de gemeente Amsterdam volledig buiten de boot. Terwijl er wel vaak naar ons gewezen wordt als veroorzakers van problemen.

Dat er problemen zijn, erkennen we. Dat die deels door de horeca zelf komen, klopt ook. Juist daarom kan de branche zelf helpen bij de oplossing.

In samenwerking met de Koninklijke Horeca Nederland (KHN) wordt onze stem nu ook hoorbaar. Met name dankzij de inspanningen van KHN-directeur Dirk Beljaarts en de regiomanager van Amsterdam Eveline Doornhegge

De NVKO trekt samen met de KHN op in de strijd tegen monotone besluitvorming, die het prachtige centrum van Amsterdam in een negatief tijdperk kunnen duwen. Bewoners en ondernemers hebben al decennialang gestreden voor een veilige omgeving. Dat mag niet voor niets geweest zijn.

De NVKO is een trotse partner van de KHN en van onze stad, Amsterdam.

Lees ook: ‘Betrek horeca bij drukteplan’